فروش اقساطی کرمان موتور آذر ۱۴۰۱

طرح جدید فروش اقساطی محصولات کرمان موتور ویژه آذرماه 1401 از تاریخ 1401/09/05 در نمایندگی های مجاز این شرکت آغاز خواهد شد. به منظور شرکت در این طرح با ما در تماس باشید.

در این طرح فروش اقساطی کرمان‌موتور چه خودروهایی عرضه می شود؟

در این طرح فروش اقساطی آذر ۱۴۰۱ خودروهای پرطرفدار جک یعنی:JAC J4 N ،JAC S5 N،ارائه می‌شود. همچنین دو خودرو محبوب KMC T8، KMC J7 نیز قابل پیش‌خرید است. همشهریان شیرازی می توانند با مراجعه به نمایندگی کرمان موتور شیراز در این طرح ثبت‌نام کنند.

قیمت مصوب خودروها در فروش اقساطی کرمان موتور چند است؟

این طرح که از ۵ آذر ماه فعال شده است و تا تکمیل ظرفیت ادامه دارد با قیمت های مصوب زیر قابل ارائه است:

ردیفنام خودروقیمت مصوب
۱خودرو جک جی۴ JAC J4 N۵۳۰ میلیون تومان
۲خودرو جک اس۵ JAC S5 N۹۹۹ میلیون تومان
۳کی‌ام‌سی تی۸ KMC T8۹۸۵ میلیون تومان
۴کی‌ام‌سی جی۷ KMC J7۱۲۶۵ میلیون تومان
قیمت مصوب کرمان موتور آذر ۱۴۰۱

اقساط چند ماهه است؟ به چند برگ چک نیاز است؟

پرداخت اقساط طرح فروش اقساطی کرمان موتور هر سه ماه یکبار است و در مورد جی۷ این عدد ۶ ماهه است. تعداد چک های دریافتی بر اساس نوع خودرو و مدت اقساط متفاوت و مابین یک فقره تا ۱۲ فقره می‌باشد. در جدول زیر اطلاعات تکمیلی قرار گرفته است.

فروش اقساطی کرمان موتور

خودروها چه زمانی تحویل داده می‌شود؟

معمولا خودرو ها در ۹۰ روز کاری تحویل داده می‌شود اما توصیه می‌کنیم که در هنگام ثبت نام با کارشناسان نمایندگی کرمان موتور شیراز هماهنگ کنید.

آیا این فروش ویژه تخفیف هم دارد؟

کرمان‌موتور به رسم همیشگی برای بعضی از خودروها در صورت خرید یک مرحله ای تخفیف در نظر می‌گیرد. این بار با خرید یک مرحله ای خودرو KMC J7 به میزان ۶۵ میلیون تومان تخفیف داده می‌شود. یعنی به جای ۱ میلیارد و ۲۶۵ میلیون تومان خریدار محترم مبلغ یک میلیارد و دویست میلیون تومان پرداخت می‌نماید.

برای ثبت‌نام در شهر شیراز به کجا مراجعه کنیم؟

می توانید با ما تماس بگیرید که اقدامات اولیه را برای شما غیر حضوری انجام دهیم، برای اطلاعات بیشتر و تکمیل ثبت نام باید به آدرس کرمان موتور شیراز | چهارراه بنفشه-نرسیده به فلکه هنگ-روبروی کوچه18 مراجعه نمایید.

منبع: hoseinikhodro.com

آخرین بروزرسانی Sunday, 27 November 2022

کرمان موتور شیراز

کرمان موتور شیراز حسینی شماره 2606 ، یکی از نمایندگی های معتبر واقع در مرکز شهر شیراز می باشد که انواع محصولات درجه یک کرمان موتور شامل انواع خودرو جک ، لیفان و KMC را به همشهریان عزیز ارائه میدهد. اولین نمایندگی کرمان موتور در شیراز ، نمایندگی حسینی با کد 2606 می باشد. از ویژگی های بارز آن می توان به نزدیکی به مرکز شهر و تخصص خوب پرسنل در زمینه مشاوره و ثبت نام و همچنین تحویل زودتر از موعد محصولات فروش ویژه اشاره کرد. این نمایندگی در مرکز شهر شیراز به آدرس شیراز – چهارراه بنفشه به سمت فلکه هنگ قرار دارد.